TC124-FR-0782RL
MFR.Part #
TC124-FR-0782RL
JLCPCB Part #
C1733081
Description
4 62.5mW 8 82Ω ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS