FMP100FBE52-3R92
MFR.Part #
FMP100FBE52-3R92
JLCPCB Part #
C1388117
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.92Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS