TC124-FR-07750RL
MFR.Part #
TC124-FR-07750RL
JLCPCB Part #
C1736163
Description
4 62.5mW 750Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS