AA1210FR-073M9L
MFR.Part #
AA1210FR-073M9L
JLCPCB Part #
C2121512
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS