TC124-FR-07511KL
MFR.Part #
TC124-FR-07511KL
JLCPCB Part #
C1733455
Package
0402x4
Description
4 511kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS