TC124MJR-0730RL
MFR.Part #
TC124MJR-0730RL
JLCPCB Part #
C5981322
Package
0804
Description
30Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS