KNP1WSJT-52-30R
MFR.Part #
KNP1WSJT-52-30R
JLCPCB Part #
C1383689
Description
-40℃~+200℃ 1W 30Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS