SR2512MK-07560RL
MFR.Part #
SR2512MK-07560RL
JLCPCB Part #
C4103485
Description
-55℃~+155℃ 1W 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS