SR2512JK-7W220RL
MFR.Part #
SR2512JK-7W220RL
JLCPCB Part #
C7016244
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS