AT0805CRD07270RL
MFR.Part #
AT0805CRD07270RL
JLCPCB Part #
C3986373
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS