SR2512FK-7W4R7L
MFR.Part #
SR2512FK-7W4R7L
JLCPCB Part #
C6824116
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS