SR1210JR-7W1K5L
MFR.Part #
SR1210JR-7W1K5L
JLCPCB Part #
C5925439
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS