SR1210FR-7W3R9L
MFR.Part #
SR1210FR-7W3R9L
JLCPCB Part #
C5759841
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS