MFR50SFRF52-34R8
MFR.Part #
MFR50SFRF52-34R8
JLCPCB Part #
C3431222
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS