SR1206JR-7W82KL
MFR.Part #
SR1206JR-7W82KL
JLCPCB Part #
C7319643
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS