RV0805FR-071M15L
MFR.Part #
RV0805FR-071M15L
JLCPCB Part #
C7068104
Description
-55℃~+155℃ 1.15MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS