RT1210BRE0749R9L
MFR.Part #
RT1210BRE0749R9L
JLCPCB Part #
C873142
Description
-55℃~+125℃ 250mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS