SR1206JR-7T13KL
MFR.Part #
SR1206JR-7T13KL
JLCPCB Part #
C20166758
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS