RT0603WRB071K27L
MFR.Part #
RT0603WRB071K27L
JLCPCB Part #
C4298895
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS