SR1206JR-07910RL
MFR.Part #
SR1206JR-07910RL
JLCPCB Part #
C874054
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS