SR1206JR-0710RL
MFR.Part #
SR1206JR-0710RL
JLCPCB Part #
C723415
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS