SR1206FR-7W30RL
MFR.Part #
SR1206FR-7W30RL
JLCPCB Part #
C6301230
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS