HHV-50FR-52-200K
MFR.Part #
HHV-50FR-52-200K
JLCPCB Part #
C1764028
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS