SR1206FR-7W1K5L
MFR.Part #
SR1206FR-7W1K5L
JLCPCB Part #
C5901443
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS