SR0805MR-7W3R6L
MFR.Part #
SR0805MR-7W3R6L
JLCPCB Part #
C4322401
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS