SR0805MR-7W3R3L
MFR.Part #
SR0805MR-7W3R3L
JLCPCB Part #
C4346076
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS