SR0805MR-7W390RL
MFR.Part #
SR0805MR-7W390RL
JLCPCB Part #
C4013867
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS