RC2010FK-0778R7L
MFR.Part #
RC2010FK-0778R7L
JLCPCB Part #
C877605
Description
-55℃~+155℃ 750mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS