SR0805MR-7W24RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR0805MR-7W24RL
JLCPCB Part #
C4075896
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS