PT1206FR-7W0R082L
MFR.Part #
PT1206FR-7W0R082L
JLCPCB Part #
C5829674
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS