SR0805MR-075R1L
MFR.Part #
SR0805MR-075R1L
JLCPCB Part #
C4182810
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS