SR0805JR-7W4R3L
MFR.Part #
SR0805JR-7W4R3L
JLCPCB Part #
C6302105
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS