AA1210FR-075K1L
MFR.Part #
AA1210FR-075K1L
JLCPCB Part #
C2121579
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS