AR0805FR-07562KL
MFR.Part #
AR0805FR-07562KL
JLCPCB Part #
C4140419
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS