SR0603KR-7W3K9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR0603KR-7W3K9L
JLCPCB Part #
C4045988
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS