RN731JTTD6120F25
MFR.Part #
RN731JTTD6120F25
JLCPCB Part #
C4030769
Description
-55℃~+155℃ 612Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS