SR0603KR-7W220RL
MFR.Part #
SR0603KR-7W220RL
JLCPCB Part #
C4343418
Description
-55℃~+155℃ 200mW 220Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS