AA0402FR-07294KL
MFR.Part #
AA0402FR-07294KL
JLCPCB Part #
C4134793
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS