SR0603JR-073R3L
MFR.Part #
SR0603JR-073R3L
JLCPCB Part #
C20166605
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS