RC1218JK-075K1L
MFR.Part #
RC1218JK-075K1L
JLCPCB Part #
C876228
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS