SR0603JR-0724RL
MFR.Part #
SR0603JR-0724RL
JLCPCB Part #
C6496294
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS