RE0201BRE0722K6L
MFR.Part #
RE0201BRE0722K6L
JLCPCB Part #
C7277378
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS