SR0603DR-07100KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR0603DR-07100KL
JLCPCB Part #
C4050712
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS