SR0402JR-7W10RL
MFR.Part #
SR0402JR-7W10RL
JLCPCB Part #
C3920207
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS