SR0402JR-0782KL
MFR.Part #
SR0402JR-0782KL
JLCPCB Part #
C5759079
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS