MFR100FTF52-120K
MFR.Part #
MFR100FTF52-120K
JLCPCB Part #
C1384754
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS