SQZ700JB-4R7
MFR.Part #
SQZ700JB-4R7
JLCPCB Part #
C3569839
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=22.5mm Through Hole Resistors ROHS