RT0805WRD0712RL
MFR.Part #
RT0805WRD0712RL
JLCPCB Part #
C1712372
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS