SQZ500JB-750R
MFR.Part #
SQZ500JB-750R
JLCPCB Part #
C3512165
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 5W 750Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS