SMDJ60A/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMDJ60A/TR13
JLCPCB Part #
C5900134
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 31A@10/1000us 3kW@10/1000us 60V 66.7V 96.8V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS